czwartek, 18 lipca 2013

Rozdział 6!!!

Piotrek opowiedział wszystkie moje sekrety Monice. Spytałam jakie. Odpowiedział że prawie wszystkie. To że wciąż mam moją przytulankę, to że nie mogę bez niej zasnąć, to że nigdy ale to nigdy nie zapaliłam papierosa, to że gdy jestem smutna to dostaje czkawki, to że gdy jestem zła to chce mi się prukać. Spuściłam głowę.
I pomyśleć że to co chciałam ukryć przed nią przez te wszystkie lata mój najlepszy przyjaciel opowiedział jej to w zaledwie kilka minut. Miałam ochotę wyć. Spytał mnie czy jestem bardzo zła a ja podniosłam głowę i natychmiast łza polała mi się po policzku.
- Dlaczego?? - Tylko to potrafiłam wtedy wykrztusić.
Podbiegłam do ławki, chwyciłam za bluzę i uciekłam. Nie wiem co się dalej stało. Pobiegłam na łąkę. To właśnie tam ostatni raz poszłam z moim dziadkiem. Bardzo przeżyłam jego śmierć. Zmarł gdy miałam 13 lat. Usiadłam na trawie. I płakałam. Po jakimś czasie znalazł mnie Piotrek a za nim biegł Tomek i Aśka. Tomek pytał się co się stało. Widocznie Piotrek mu nie powiedział co się stało. Postanowiłam go nie chronić. Opowiedziałam mu wszystko a ten rzucił się na Piotrka. Aśka powiedziała aby się uspokoili bo teraz nie czas na bójki. Pytałam Piotrka dlaczego to zrobił. Powiedział tak:
- Monika mi powiedziała że wszystkim opowiadasz moje sekrety i że ja nie mogę być gorszy i dać sobą tak pomiatać ale ja nie chciałem jej nic mówić. Ale po tym jak powiedziała że już o mnie nie pamiętasz i obgadujesz za moimi plecami zrobiło mi się smutno no i jej to powiedziałem. Ale ja na prawdę nie chciałem.

- Piotrek ja bym nigdy ci czegoś takiego nie zrobiła a ty powinieneś dobrze o tym wiedzieć. Ja za tobą  naprawdę tęsknie i brakuje mi tego naszego szwendanie się z Zuzą ale Zuza o nas już zapomniała więc na nią nie ma co liczyć ale Aśka jest też spoko. A o tobie nigdy nie zapomnę tak samo jak do Tomka to do ciebie też coś czuje.
Po tych słowach Tomek się wkurzył i odszedł. Pobiegłam za nim. Pocałowałam go i powiedziałam że to że czuje coś do oby dwóch nie znaczy że na nim zależy mi mniej. Bo w końcu to on był przy mnie przez cały ten czas.


Więc tak ja widzę ile osób wchodzi. Jeśli komuś się nie podoba to niech mi to napisze i napisze co mam zmienić.
PLISSSSSSSS

1 komentarz: